Staňte se součástí
našeho týmu

A

Co nabízíme:

Nabízíme Vám zajímavou příležitost budování kariéry v renomované realitní kanceláři s více jak dvacetiletou historií. Hanácká realitní kancelář se za dobu své praxe stala symbolem spolehlivého a kvalitního subjektu na trhu nemovitostí. Nabízíme Vám zajímavou a různorodou práci s motivačním finančním ohodnocením.

B

Jak to u nás funguje:

  • Úkolem makléře je pracovat samostatně s jednotlivými realitními zakázkami a klienty. Samostatně však neznamená sám. Každý makléř v naší realitní kanceláří se může spolehnout na absolutní podporu a pomoc ze strany vedení společnosti, kolektivu makléřů, právního a ekonomického oddělení.
  • Makléře v začátcích komplexně zaškolíme a jsme jim nápomocni při každém kroku realitního procesu.
  • I začínající makléři mají přístup k databázi nemovitosti a klientů se kterou mohou pracovat a stejně tak dostávají kompletní marketingovou podporu.

C

Koho hledáme:

  • Hledáme osobu jakéhokoliv věku a pohlaví, která má chuť pracovat v realitách. Práce v realitách obnáší komunikaci s lidmi. Tzn lidmi všech povah, milých i nepříjemných.
  • Hledáme lidi, co nemají rádi stereotyp. Naše práce je různorodá a flexibilní. V realitách je každý den jiný, není to 8 hodinové sezení v kanceláři. Každý den se setkáte s jinými lidmi, navštívíte jinou nemovitost.
  • Hledáme osobu, která se chce neustále zlepšovat. Pracovní prostředí realitních makléřů se neustále vyvíjí ať již v oblasti legislativní, stavební, ale i marketingových trendů.
  • Hledáme lidi spolehlivé a loajální. V realitách pracujeme s celoživotními úsporami rodin. Proto od každého člena našeho týmu vyžadujeme 100 % spolehlivost a férové jednání.

D

Koho nehledáme:

  • Rozhodně nehledáme člověka, který vstupuje do realit s vidinou zázračného a rychlého zbohatnutí na úkor klientů. Dobré jméno naší společnosti je pro nás víc, než nějaká zakázka navíc.
  • Stejně tak nehledáme někoho, kdo skáče jako blecha z práce do práce. Možná jste si všimli, že v některých realitkách se tým makléřů mění každý měsíc. V naší společnosti máme stabilní kolektiv, s makléři pracující u nás již více jak 10 let.

E

Máte zájem?

Pokud Vás zaujala možnost pracovat pro naši realitní kancelář neváhejte nás kontaktovat. Váš stručný životopis a kontakty nám pošlete na petrkorytar@hrk.cz.