Vážení klienti

Hanácká realitní kancelář byla založena v roce 1992 a od počátku své existence patří mezi lídry na realitním trhu nejen na Olomoucku. Tak jako na počátku devadesátých let, tak i dnes usilují naši zaměstnanci o dobré jméno společnosti, svým profesionálním a odpovědným přístupem ke klientům. Za více jak 20 let naší práce tak můžeme tvrdit, že za naší prací stojí tisíce spokojených klientů a tisíce prodaných nemovitostí. Hledáte-li i Vy záruky kvality na nepřehledném realitním trhu, neváhejte se na nás obrátit.

Dlouhodobá filosofie naší společnosti je založena na 100% profesionálním přístupu ke každému klientovi, ochraně klienta, férovém a transparentním ocenění našich služeb. Péče o klienta a kvalita našich služeb je základním příkazem, kterým se řídíme při své práci. Naše vedoucí pozice na realitním trhu nás zavazuje k záruce nejvyšších standardů jakosti při poskytování komplexního realitního servisu v plném souladu s požadavky etického kodexu realitního makléře.
Oceněním naší práce jsou spokojení klienti, kteří se k nám opakovaně vracejí.

Historie společnosti

 • 1989
  EKRK

  1989

  Hanácká realitní kancelář byla u zahájení realitních služeb v Česku po roce 1989. Přitom historie vzniku Hanácké realitní kanceláře byla velmi jednoduchá. Samotným názvem navázala firma na Hanáckou zprostředkovatelskou z roku 1911, kterou vlastnil Julius Milde a která v oboru zprostředkovatelských služeb patřila mezi nejoblíbenější a nejvyhlášenější v kraji.

 • 1992
  EKRK

  1992

  Tohoto roku zakládá Petr Korytar oficiálně Hanáckou realitní kancelář prozatím ve skromných podmínkách v Riegrově ulici. Nikdo v té době zřejmě netušil, že se během několika let společnost zařadí mezi nejvýznamnější subjekty realitního trhu nejen na Hané ale po celé ČR.

 • 1993
  EKRK

  1993

  Filozofie naší společnosti byla již od samotného začátku jednoznačná: Pouze kvalitní a profesionální služba pro klienta, namísto krátkozraké orientace na zisk, může být zárukou dlouhodobého úspěchu firmy. Proto již od samého začátku dbá p. Korytar na předání svých zkušeností a zásad nejen svým zaměstnancům, ale i svým dětem, které jednou budou pokračovat v nastavené filozofii firmy.

 • 1993
  EKRK

  1994

  Stáváme se členy Evropského klubu realitních kanceláří (EKRK), která sdružuje více jak 60 RK v ČR a desítky dalších v zahraničí. Naše společnost tak může klientům zprostředkovat bydlení nejen v tuzemsku, ale také v zahraničí. Členství v takto prestižní skupině nám přináší cenné informace z dění na realitním trhu ve světe, které můžeme zužitkovat v naší praxi. Následně vstupujeme i do Asociace realitních kanceláří ČR a dalších organizací.

 • 1998
  EKRK

  1998

  Po šesti letech naší činnosti se Hanácká realitní stává synonymem profesionální a spolehlivé společnosti s tisíci spokojených klientů, kteří se na nás s důvěrou opět obrací. Náš tým se za tuto dobu podstatně rozšířil a i sídlo společnosti je reprezentativním místem, kde se na nás obrací klienti při řešení svých otázek s bydlením.

 • EKRK

  2000

  Tento rok je na realitním trhu významným milníkem. I v Olomouci se začíná rozbíhat nová bytová výstavba a naše kancelář jako jedna z prvních nabízí klientům novostavby ke koupi. Od této doby po dnešek jsme úspěšně realizovali více jak dvě desítky developerských projektů.

 • 2001
  EKRK

  2001

  Do našeho týmu vstupuje Petr Vičar a postupně se svou kvalitní prací dostává až na pozici hlavního makléře a je odborníkem na realitní trh s více jak 15-ti letou praxí.

 • EKRK

  2002

  Mezi prvními prezentujeme naši nabídku na internetu. Dnes je naše adresa www.hrk.cz (s roční návštěvou okolo 150.000 přístupů) oblíbenou stránkou, kde zájemci hledají nemovitosti v Olomouckém regionu.

 • 2004
  EKRK

  2004

  V tomto roce zakládáme vlastní hypoteční centrum, díky němu dokážeme zajistit financování nemovitosti ve spolupráci se všemi významnými finančními domy v ČR. Dodnes je pomoc našim klientům v oblasti hypoték neodmyslitelnou součástí naší činnosti.

 • 2005
  EKRK

  2005

  Ve znamení Nerudovského hesla “Kdo chvíli stál, již stojí opodál” i my neustále dbáme na sledování trendů jak na trhu nemovitostí tak i na poli marketingu a informačních technologií. Velkou příležitostí v oblasti rozvoje je pro nás účast na zahraničních konferencích a veletrzích v USA, Německu, nebo Rusku. V roce 2005 jsme navštívili velký realitní veletrh v San Franciscu pod patronátem americké realitní asociace “Realtors”, kde jsme dokázali pochytit spoustu zkušeností, inspirativních poznatků a zajímavých kontaktů.

 • 2008
  EKRK

  2008

  V tomto roce opouštíme černobílé velkoformátové realitní noviny a začínáme pro Vás pravidelně v nákladu 25.000 ks vydávat Realitní magazín EKRK. Který je dodnes oblíbeným realitním periodikem široké veřejnosti.

 • 2010
  EKRK

  2010

  Otevíráme pobočku ve Šternberku na ulici ČSA 21, s cílem nabídnout naše služby a být blíže klientům z této lokality. Dnes, s několikaletým odstupem, můžeme spokojeně prohlásit, že jsme úspěšně přenesli naše know-how i do této lokality a nabídli kvalitní realitní servis i lidem ve Šternberku a okolí.

 • 2011
  EKRK

  2011

  Přichází rok generační výměny. Na ředitelské pozici střídá syn svého otce. Tento krok nebyl žádným unáhleným řešením, ale dlouho připravovaným krokem. Předcházelo mu více jak 10 let praxe a předávání zkušeností z otce na syna. Vize Petra Korytara ml. je jasná: navázat na dobrou pověst firmy a svého otce s důrazem na seriózní jednání vůči klientům. A Petr Korytar starší? Ten se rozhodně nehodlá stáhnout do ústraní. Díky uvolnění svého času od každodenní pracovní rutiny se s elánem sobě vlastním může věnovat předávání zkušeností stávajícím i novým makléřům, péči o dlouhodobé klienty a nové projekty.

 • 2011
  EKRK

  2012

  20. leté výročí oslavujeme v roce kdy na trhu vrcholí realitní krize. Hrdě můžeme prohlásit, že jsme obstáli na vysoce konkurenčním trhu, jakým reality jsou, bez jediného škraloupu na naší pověsti. Kolem nás se za 20 let vystřídala řada konkurenčních subjektů. Některé na trh vstoupily se slávou a potom z něj v tichosti odešly. Jedinou správnou strategií, je podle našeho názoru dlouhodobá kvalitní služba pro klienta. Spokojení klienti jsou pak pro nás největším oceněním naší práce.

 • 20132013
  EKRK

  2013

  Rok 2013 je pro nás ve znamení rozšiřování. Otevíráme pobočky v Litovli a Zábřehu. Náš cíl není mohutná síť poboček, ve kterých nedokážeme garantovat kvalitu poskytovaných služeb. Rozšíření do těchto lokalit, kde nás klienti dobře znají, však považujeme za logický krok, který nám pomůže být blíž klientům ve všech koutech našeho regionu.

 • 2016
  EKRK

  2016

  Spouštíme novou moderní verzi našich webových stránek. Díky novým technologiím je můžete pohodlně prohlížet z počítače, tabletu nebo mobilního telefonu. Kromě aktuální nabídky nemovitostí na něm najdete spoustu informací z realitního trhu a další užitečné funkce jako je např. on-line ocenění nemovitosti.

Postupem času se měnil i náš tým