Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator
×
ikona telefon

Bezplatná linka: 800 222 002

Ludmírov-Milkov, bydlení a pozemky

Ludmírov

6 690 000 Kč

včetně provize a právních služeb

foto realityxx
  • Bydlení s prostory pro podnikání.
  • Turisticky atraktivní lokalita.
  • Klidné a čisté venkovské prostředí
  • Rozsáhlé udržované pozemky.
  • Rekonstruované objekty.
  • V obci je sportovní areál s hracími plochami pro děti.

Popis nemovitosti

PENB:G

S výhradním zastoupením nabízíme prodej souboru nemovitostí a pozemků o celkové výměře 8 422 m2 v obci Ludmírov, kat. území Milkov. Na zastavěné ploše s nádvořím o výměře 1 300 m2 se nachází 3 samostatné stavby, a to:
1. kompletně rekonstruovaný objekt určený k bydlení včetně prostorného technického zázemí využívaného nyní jako garáž,
2. původní hospodářská stavba, nyní dočasně využívaná k bydlení, s navazující hospodářsko – skladovací částí,
3. rekonstruovaná hospodářská stavba.
Soubor nemovitostí obklopují pozemky o celkové výměře 7 122 m2 využívané zejména jako okrasná a užitková zahrada. Všechny nemovitosti tvoří kompaktní areál s vlastní příjezdovou cestou, přípojkou elektřiny. 2 studny (v hloubce 6,5m a 3,5 m). Na hranici areálu se nachází obecní hydrant a plynová přípojka.
Rekonstruovaný objekt č.1 je nyní dispozičně rozdělen na reprezentativní obývací pokoj s jedinečnými novými kachlovými kamny s přikládáním z kuchyně, s původním trámovým stropem a masivní dřevěnou podlahou. Na kuchyni navazuje jídelna. Prostornou ložnici je možno rozdělit na 2 samostatné pokoje. V koupelně jsou připraveny veškeré přípojky. WC s přípravou na Geberit je samostatně. Díky důkladné, rozsáhlé, avšak citlivé rekonstrukci vynikly historické dobové prvky z 19. století, jako například vnitřní cihlové klenby, původní trámoví. Interiér je doplněn novými dřevěnými okny s širokými parapety, masivními podlahami a retro štukovými vápennými omítkami. V domě je zavedena voda i elektřina, jsou nainstalovány přímotopy. Chybí dokončovací práce: částečně podlahy, obklady koupelny a sanita. Díky propojení spojovací chodbou s prostorným technickým zázemím se nabízí jeho přestavba na další obytné místnosti. Objekt je částečně podsklepen.
Původní hospodářská stavba č.2 vyžaduje modernizaci. Je zde zavedena voda a elektřina.
Rekonstruovaná hospodářská stavba č. 3 je nyní využívaná jako sklad materiálu a dílna. Je možnost využití tohoto objektu i pro garážování aut. Nemovitosti jsou odkanalizovány do dvou septiků.
K přednostem nabízeného areálu patří klidné a čisté venkovské prostředí v okrajové části obce, rozsáhlé okolní lesy, turisticky atraktivní lokalita v blízkosti hradu Bouzov a Javoříčských jeskyní, lyžařského vleku v Kladkách. V obci je sportovní areál s hracími plochami pro děti. Milkov je součástí obce Ludmírov a nachází se 9,5 km od obce Konice. Nejbližší školka je v obci Hvozd (ve vzdálenosti 3 km), nejbližší škola v obci Kladky (ve vzdálenosti 4,7 km). V obci je zastávka autobusu.
Nemovitosti nabízíme díky svému potenciálu širokému spektru zájemců. Možnosti využití: bydlení s prostory pro podnikání, farmaření, ekoturistika s ubytováním, penzion, firemní rekreační objekt......
PENB je ve stádiu zpracování.

Tuto nemovitost
vám představí:

Makléř:

makler

Ivana Filoušová

makléř:

telefon774 106 771

emailfilousova@hrk.cz