Prodej dvougeneračního RD v Lipňanech, okr. Olomouc

Hanácká realitní kancelář vám nabízí k prodeji rodinný dům ve velmi dobrém stavebně technickém stavu v obci Lipňany, okr. Olomouc. Dům je dvougenerační, se samostatnými vchody do každého bytu.
V I. NP je byt 3+kk o rozměrech 77 m2 včetně koupelny, schodiště do II.NP a východ na dvůr, kde se nachází dílna, garáž a altán. V II.NP se nachází byt 4+1 o rozměrech 92 m2. Půdorysy jednotlivých podlaží jsou v příloze za fotografiemi. Zastavěná plocha domu a nádvoří je 213 m2. Zahrada, orná půda a ostatní plocha má celkem rozlohu 1279 m2. Dům je s velkou péčí průběžně udržován. Do domu je zaveden el. proud (230V a 400V o příkonu 25A) a internet, plyn a obecní vodovod . Kanalizace je dešťová. Funkční je také vlastní studna. Vytápění je ústřední, z kotle na tuhá paliva. V přízemní části domu jsou v obývacím pokoji funkční krbová kamna.
Rodinný dům má plastová okna a nově je provedeno zateplení, spodní izolace proti zemní vlhkosti, krov a střecha jsou ve velmi dobrém stavu (betonová střešní krytina červené barvy).
Před domem mohou parkovat další 2 automobily.
Do obce Lipňany je dobré spojení autobusem z Olomouce. Z autobusového nádraží v Olomouci jezdí denně 20 spojů a vzdálenost je 13 km. Dojezdová vzdálenost do centra Olomouce je 15 km, do centra Přerova je 10 km. Rodinný dům včetně pozemku je ideální pro velkou rodinu, nebo jako dvougenerační dům se samostatnými vchody do bytového prostoru v každém patře. Orientace domu je západ – východ. Obec Lipňany je klidná lokalita.
RD je ihned volný. Doporučuji prohlídku tohoto rodinného domu.

Rezervace
Stav: REZERVACE!
Č.zakázky: HRK19-25005
Lokalita: Lipňany
Město: Tršice
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: jiná
Balkon: ano
Garáž: ano
Parkovací stání: ano
Plyn: plynovod
Elektřina: 220/380,400
Voda: obecní vodovod,studna
Plocha: 1492 m2
Užitná plocha: 194 m2
Zastavěná plocha: 213 m2
Obytná plocha: 140 m2
Plocha pozemku: 1279 m2
Energetická náročnost:G