×
ikona telefon

Bezplatná linka: 800 222 002

Prodej domu v Prostějově-Žešově.

Prostějov

6 950 000 Kč

-

  • V části města Prostějov.
  • Dostupnost MHD.
  • Rozsáhlá nemovitost.
  • Ihned volný.
  • Možnost rozdělení na3 byty.
  • Možnost podnikání.

Popis nemovitosti

PENB:D

Nabízíme velmi prostornou nemovitost v části Prostějova-Žešov - rozsáhlý objekt ve velmi dobrém stavu k okamžitému užívání a s dalším potenciálem. Nyní je využíván jako rodinný dům disponující šesti pokoji, obývacím pokojem s jídelnou a kuchyní, 2x koupelna, 3xWC a další místnosti k dokončení. Nabízí možnost rozdělení na několik bytových jednotek, vícegenerační bydlení, podnikání.
Jedná se o řadový, koncový, podsklepený, dvoupatrový dům s průjezdem na pozemek s vjezdovými vraty na dálkové ovládání na obou stranách. Zastavěná plocha a nádvoří 1043m2. Kolaudováno v r.1998, avšak současný vlastník po koupi realizoval kompletní rekonstrukci. Stavební materiál Siporex tvárnice,cihla. Nově zatepleno grafitovým polystyrenem. V horním patře po pravé straně zůstaly 2-3 místnosti k dokončení. Velmi dobrý stav celé nemovitosti. Okna plast, dveře a schodiště masiv, podlahy beton s nivelací, v pokoji bambusové parkety, zdivo suché, sklepy suché-beton, dlažba. Připojeno na kanalizaci, obec. vodu, elektřinu, plyn. Vytápěno ÚT plyn. kotlem JUNKERS se zásobníkem na teplou vodu, celk. měsíční náklady na energie 4.500Kč. Přístavba: opravená původní stodola, dílna. Dvůr s kamenným dlážděním navazuje na zahradu.
v I. NP: zádveří, schody do patra, vstup do sklepa, 1. WC, prostorný obývací pokoj s jídelnou a s krbem s krbovou vložkou navazující na kuchyň.
Se vstupem z kuchyně a se samostatným vstupem ze dvora navazuje koupelna s vanou, 2.WC a velký pokoj s francouzským oknem, využívaný jako herna pro děti. /v místnosti jsou rozvody vody/.
II.NP: 5 samostatných pokojů, 3. WC, koupelna s vanou, dvojumyvadlem, sprch. koutem. Vstup do další části domu nad průjezdem - 2-3 nedokončených místností.
Z průjezdu po pravé straně vstup do technické části /-dílna a další místnost s oddělenou částí /plánovaná sauna/ s vývody vody. Zateplení domu a plastová okna byla realizována v rámci programu ,,Zelená úsporám\".
K dispozici je technická dokumentace, nemovitost je téměř vyklizená a připravená pro nového vlastníka. Připravili jsme pro vás videoprohlídku která je součástí této prezentace, a nabídne vám informace o nabízené nemovitosti.

Tuto nemovitost
vám představí:

Makléř:

makler

Ivana Filoušová

makléř:

telefon774 106 771

emailfilousova@hrk.cz