Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator
×
ikona telefon

Bezplatná linka: 800 222 002

Prodej nemovitosti v Hněvotíně s pozemky - cca 2 hektary

Hněvotín

10 990 000 Kč

-

foto realityxx
  • Obrovské pozemky
  • Vhodné místo pro podnikatelský projekt
  • Dům po rekonstrukci
  • Možnost dalšího rozšíření staveb
  • Plochy pro parkování / skladování / ...
  • Strategické místo pár minut od Olomouce

Popis nemovitosti

PENB:D

Nemovitost s rozsáhlými pozemky, která se nachází pár minut od centra Olomouce a nabízí vhodné podmínky pro váš podnikatelský záměr.

Jedná se o prodej domu 5+kk s celkovými pozemky o rozloze 18 790 m2. Dům se jeví jako vhodné místo pro sídlo firmy / firemní sklad / firemní centrálu s ubytováním / a vzhledem obrovské rozloze pozemků a možnosti dalšího rozšíření budov jde o místo, které dává zelenou vašim podnikatelským záměrům.

Rekonstrukce domu byla dokončena v roce 2019 a týkala se také těch nejzásadnějších věcí na domě, jako např. střešní krytina, nová plastová okna, elektrické topení, zateplení, atd. Dům je možno vytápět kotlem na tuhá paliva, elektřinou nebo krbem. Dům má vlastní 20m studnu s pitnou vodou a kanalizaci řešenou přeš ČOV. Dispozice domu nabízí velkou společenskou místnost s kuchyní, 2 samostatné koupelny, samostatné neprůchozí pokoje a technické místnosti / garáž / dílnu. Vedle domu jsou rozestavěné základy od budovy, která měla sloužit jako garáž / dílna pro plánovanou kamionovou dopravu a nebyla dokončena. Pokud byste měli zájem o více informací / osobní prohlídku, neváhejte kontaktovat makléře zakázky.

Tuto nemovitost
vám představí:

Makléř:

makler

Stanislav Hojgr

makléř:

telefon605057717

emailhojgr@hrk.cz