×
ikona telefon

Bezplatná linka: 800 222 002

foto realityxx
  • Dobrá lokalita.
  • Plná občanská vybavenost.
  • Klidné bydlení.
  • Parkovací místo u domu.
  • Možnost úpravy na garáž.
  • Možnost jednání o ceně.

Prodej RD v Prostějově-Krasicích

Prostějov

REZERVACE

včetně provize RK a právních služeb

Popis nemovitosti

PENB:G

S výhradním zastoupením nabízíme k prodeji rodinný dům na Západní ulici v Prostějově-Krasicích. Patrový objekt o ploše 172m2 /zastavěná plocha a nádv./ byl kompletně rekonstruován v r. 1996. K dispozici je stavební dokumentace včetně plánů. Přízemí sloužilo jako prodejna se skladem a administrativním zázemím. Nabízí se zde možnost využití v kombinaci bydlení a podnikání nebo upravit přízemí na obytný prostor a garáž. Současná dispozice: v patře dva pokoje se střešními okny, kuchyň. koutek a koupelna s WC. V přízemí původní prodejní plocha s výlohami, 2 sklady, sociální zázemí –WC s umyvadlem, koupelna - sprcha, kancelář.
Plocha v přízemí domu lze upravit na bydlení, a jednou z variant je rodinný dům se třemi ložnicemi, dvěmi koupelnami s WC,obývacím pokojem s kuchyní a s garáží pro dvě auta. Ve dvoře je nyní přistavěn sklad, který je možno využívat jako technickou místnost, a nebo jeho odstraněním rozšířit zahrádku se zachováním průjezdu z budoucí garáže.
Součástí je nyní dvorek – zahrádka 80m2 sloužící k relaxaci. Je zde zeleň a kotec pro psa. Před domem je parkovací stání pro auto. Nemovitost je vytápěna kombinovaným plynovým kotlem, napojena na IS. Dům je volný, ihned k dispozici – pěkné bydlení v okrajové části města s dobrou dostupností. Doporučujeme prohlídku. Financování zajistíme.

Tuto nemovitost
vám představí:

Makléř:

makler

Ivana Filoušová

makléř:

telefon774 106 771

emailfilousova@hrk.cz