Naše služby

“Díky desítkám let zkušeností na realitním trhu, dokážeme pomoci našim klientům ve všech oblastech trhu nemovitostí.”

Realitní služby

Realitní služby

Pomůžeme Vám se zprostředkováním prodeje i pronájmu Vaší nemovitosti. Rádi Vás přesvědčíme o tom, že naše kancelář je tou pravou volbou. Víc o tom jak to u nás funguje se můžete dozvědět.

Realizace prodeje

Makléř kupujícího

Nemůžete již delší dobu najít nemovitosti svých snů? Zažili jste, že Vám někdo tu vysněnou nemovitost vyfouknul před nosem? Máte vybranou nemovitost u jiné RK ale potřebujete zkušeného člověka z oborou nemovitostí, který bude stát na Vaší straně? Od toho je zde makléř kupujícího, který bude hájit Vaše zájmy.

Správa pronájmů

Správa pronájmů

Vlastníte byt, chcete jej výhodně pronajímat, ale nemáte čas na na starosti s tím spojené? Ať již žijete v cizině, jste pracovně vytížen nebo si prostě nevíte rady ve všech úskalích nového občanského zákoníku, naši makléři Vám jsou v této otázce k dispozici. Přeberou za Vás veškeré starosti spojené s pronájem nemovitosti a vy si tak jen jednou za čas můžete spokojeně zkontrolvat došlé platby nájemného na Vašem účtu.

Správa nemovitosti

Správa nemovitostí

Služba správa nemovitostí je určena pro vlastníky bytových domů nebo SVJ. Tedy nemovitostí, které profesionální správu vyžadují. Naše kancelář Vám v této oblasti nabízí komplexní služby.

Právní a realitní poradenství

Právní a realitní poradenství

Potřebuje poradit v otázkách bydlení, investic do nemovitostí nebo v právní oblastech vztahujících se k nemovitostem? Domluvte si schůzku s některým z našich makléřů, kteří Vám ochotně pomohou.

Oceňování nemovitostí

Oceňování nemovitostí

Správné ocenění nemovitosti je zásadní pro úspěšnost prodeje nemovitosti. Nejste-li si jisti v této otázce rádi Vám s tím pomůžeme. Stejně tak Vám vyhotovíme tržní ocenění pro účely dědictví nebo znalecký posudek pro potřeby soudu nebo finančního úřadu. Nově Vám k tomu stačí vyplnit on-line formulář, který naleznete.

Služby developerům

Služby developerům

Úspěšnost naší práce v tomto oboru je doložena více jak dvaceti, úspěšně realizovanými bytovými projekty, více jak 500 prodanými bytovými jednotkami, desítkou prodaných komerčních projektů a průmyslových zón. Díky letité zkušenosti Vám náš kolektiv nabízí širokou škálu podpůrných služeb nutných pro úspěšné realizování vašeho projektu.

Služby obcím

Služby obcím

Úspěšnost naší práce v tomto oboru je doložena více jak dvaceti, úspěšně realizovanými bytovými projekty, více jak 500 prodanými bytovými jednotkami, desítkou prodaných komerčních projektů a průmyslových zón. Díky letité zkušenosti Vám náš kolektiv nabízí širokou škálu podpůrných služeb nutných pro úspěšné realizování vašeho projektu.

Proč spolupracovat s HRK

“Výběr RK je zásadním rozhodnutím pro úspěšný prodej nemovitosti.
Zde je několik důvodů proč si vybrat naši RK.”

1/ Historie a tradice

Jsme nejdéle působící realitní kancelář v regionu. Již od roku 1992 prodáváme bezpečně a úspěšně Vaše nemovitosti. Za tuto dobu prošlo naší kanceláří tisíce spokojených klientů, kteří prodávali, pronajímali nebo se jen přišli poradit. Sice neprodáváme nejvíce nemovitostí na světě, ale v našem regionu jsme špička v oblasti realit.

2/ Profesionalita

Váš makléř musí být odborník na trh s nemovitostmi. V naší kanceláři se makléři nestřídají, naopak mají dlouholeté zkušenosti a perfektně se orientují v regionu. Všichni jsou pravidelně školeni v oblastech práva i realit, tak aby Vám za každé situace dokázali profesionálně poradit.

3/ Reklama

Díky nám bude Vaše nemovitost na očích. Naše kancelář Vám nabízí nejširší inzerci nemovitostí v regionu se záběrem do všech oblastí reklamy (internet, tisk, billboardy, plachty, vývěsky apod.) Zajímá-li Vás, kde všude bude Vaše nemovitost vidět, podívejte se ZDE.

4/ Garance

Prodej a nákup nemovitosti je pro mnohé životní události a často jsou s tím spojeny veškeré rodinné úspory nebo dokonce hypotéka. Proto před výběrem RK na tuto skutečnost myslete a nedělejte kompromisy. Pro nás je bezpečný prodej nemovitosti to nejdůležitější. Důkazem naší serioznosti jsou tisíce zrealizovaných obchodů bez poškozeného klienta.

5/ Jsme členem profesních organizací

Naše kancelář je členem významných realitních organizací. Především jsme zakládajícím členem Evropského klubu realitních kanceláří, který sdružuje více jak 60 RK v ČR a další v zahraničí. Toto členství je pro nás obrovskou přidanou hodnotou, jelikož jsme díky němu v kontaktu s dalšími profesionály v oboru a dokážeme našim klientům zprostředkovat realitní služby ve všech koutech republiky a blízkém zahraničí. Jsme také členem Asociace realitních kanceláří ČR.

6/ Ceny

Spolupracovat s velkou a úspěšnou společností neznamená vždy drahé řešení. Díky velkému počtu obchodů můžeme klientovy nabídnout férovou cenu za naše služby. V naší provizi je navíc zahrnutá komplexní škála služeb bez dalších poplatků za vyhotovení kupní smlouvy, znaleckého posudku apod. V případě, že se nám nepodaří prodat Vaši nemovitost (ale to se nám často nestává :-)) neplatíte samozřejmě nic a veškeré náklady na inzerci a prohlídky jsou na nás.

“Přestože prodáváme nemovitosti je pro nás důležitá i lidská stránka. Neváhejte si proto vybrat z našeho týmu profesionálních makléřů, podle jejich zaměření, lokality ale i podle toho, jak Vám je sympatický.”