Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator
×
ikona telefon

Bezplatná linka: 800 222 002

blesky

Jak prodáváme nemovitosti my?

Přesvědčte se sami, že spolupráce se zkušeným profesionálem vám ušetří čas i peníze.

foto

Maximální cena nebo rychlý prodej?

"Správně stanovená cena je klíčová pro úspěšný prodej vaší nemovitosti."

Na úvodní schůzce probereme důvody prodeje a vaše očekávání. Tomu přizpůsobíme cenovou i marketingovou strategii a plán prodeje. Proto se na úvodní schůzce potkáte jak s naším ředitelem, tak i se specialistou na vybraný typ nemovitosti. Samozřejmostí je důkladná analýza právního a technického stavu nemovitosti.

# Cenu neučujeme podle křišťálové koule - naši makléři mají 100% povědomí o aktuální cenové hladině. K tomu používáme řadu nástrojů: cenové mapy, databáze všech realizovaných prodejů, pravidelné porady na vybraný segment realitního trhu, ale zejména zkušenosti získané dlouholetou praxí.

Zdarma oceníme vaši
nemovitost on-line

Aukce nemovitostí

"Dokážeme z trhu vymáčknout maximum"

Nabízíme vám možnost využít aukci nemovitostí. Aukce dokáže maximalizovat prodejní cenu vaší nemovitosti. Jedná se o způsob prodeje, při kterém mezi sebou soutěží vážní zájemci a prodejní cenu tak tlačí nahoru. Jedná se o nejlepší řešení při prodeji nemovitosti, kterou chce více zájemců najednou. Maximalizace výnosu pro klienta je pro nás prioritou, a proto vám nabízíme možnost využití aukce s jasně stanovenými podmínkami.

Prodejte s námi

Přípravu nemovitosti nepodceňujte

"Než pustíme nemovitost do inzerce, musí být na 100% připravena."

Zajistíme kroky potřebné k tomu, aby se Vaše nemovitost odlišila od ostatních, přitáhla pozornost kupujících, s cílem získat pro Vás maximální prodejní cenu. K tomu používáme moderní nástroje jako homestaging, virtuální staging, ale zapomínat nesmíme ani na základní úpravu objektu pomocí drobných rekonstrukcí, malování a úklidu. Teprve nyní může přijít profesionální fotograf a natáčení videoprohlídky.

Prodejte s námi
Ukázka homestagingu více

Dokonalá prezentace nemovitosti

"Maximální pozitivní emoce je základem úspěšného prodeje."

Koupě nemovitosti je životní rozhodnutí spojené s emocemi. Pozitivní emoci vzbudíme jen díky špičkové prezentaci. Propagaci bez profesionálních fotografií včetně záběrů z dronu si již neumíme představit. Špatné fotografie totiž zásadně snižují návštěvnost inzerátu! Naši vizitkou jsou i kvalitně zpracované videoprohlídky nemovitostí, s obrovskou sledovaností. - profesionální fotografie - videoprohlídka - fotky z dronu - 2D/3D půdorysy- virtuální prohlídka.

Prodejte s námi

Vaše nemovitost bude na očích

"Dokonalá viditelnost nemovitosti = velký počet prohlídek = prodej za maximální cenu."

Pravidlo realitní inzerce je jednoduché: Čím více zájemců uvidí reklamu na Vaši nemovitost, tím více prohlídek se uskuteční a tím zvýšíte pravděpodobnost prodeje za maximální cenu.

Vaší nemovitosti proto zajistíme:
- inzerci na více než 20 nejlepších realitních portálech
- inzerci na sociálních sítích (FB, Instagram, Youtube)
- prezentaci na našich webových stránkách s vysokou místní návštěvností
- viditelné označení pomocí reklamní plachty
- umístění na všech našich fyzických vývěskách po celém regionu

Prodejte s námi

Sociální sítě máme v malíčku

"Víte, že takřka polovina Čechů tráví na sociálních sítích více jak 2 hodiny denně?"

Proto za propagaci našich nemovitostí na Facebooku, Instagramu a YouTube utratíme měsíčně desítky tisíc korun. S jasným cílem - ukázat Vaši nemovitost obrovskému počtu lidí, i těch kteří zrovna právě nebrouzdají po realitních portálech. Videoprohlídky našich nemovitostí mají běžně desítky tisíc shlédnutí.

Prodejte s námi

Hájíme Vaše zájmy

"Naším úkolem je zajistit vám maximální možnou prodejní cenu."

Hodiny strávené při organizaci prohlídek nechejte makléři, který bude hájit vaše zájmy. Naši makléři během své praxe absolvovali již tisíce prohlídek. Vědí, jak zdůvodnit nastavenou cenu a neskočit na první nabídku slevy. Jen si sami v duchu zkuste představit, jak byste reagovali, kdyby vás zájemce na prohlídce tlačil ke slevě v případě rychlého jednání.

Prodejte s námi

Bezpečný převod nemovitosti

"Prioritou je pro nás bezpečí našich klientů."

Při prodeji nemovitosti pracujeme s celoživotními úsporami našich klientů. Proto musí být úschova kupní ceny stoprocentně ošetřena. Spolupracujeme výhradně se zkušenými právníky z advokátní kanceláře Arrows, která je čtyřnásobným vítězem "právnická firma roku". Díky naší hypoteční specialistce dokážeme rychle vyřešit financování nemovitosti, včetně situace, kdy hypotéka vázne i na prodávané nemovitosti. Finální předání nemovitosti a přepis energií je už pro nás maličkost.

Prodejte s námi

Spokojený klient = naše vizitka

“Největším poděkováním za 30 let historie naší rodinné firmy vždy byli spokojení klienti.“

Zprostředkovatelská smlouva je pro nás závazkem toho, abychom do prodeje Vaší nemovitosti dali veškeré úsilí. Při spolupráci s naší RK znáte dopředu podmínky spolupráce. Provize je splatná až po převedení nemovitosti na nového majitele a vyplacení kupní ceny. Pokud se v průběhu prodeje dohodneme na snížení kupní ceny, klesá automaticky i naše odměna. V případě, že se nám nemovitost prodat nepodaří, neplatíte samozřejmě nic.

30+

let zkušeností

5.000+

realizovaných
nemovitostí

10.000+

spokojených
klientů

7 mld+

hodnota prodaných
nemovitostí

Chystáte se prodat
vaši nemovitost?

Zavolejte mi:

603 866 113

nebo vyplňte formulář:

Co bude následovat?

V co nejkratší době vás budeme kontaktovat. Telefonicky můžeme probrat možnosti prodeje či domluvit osobní schůzku. Následně vám připravíme návrh ideální ceny Vaší nemovitosti a ukážeme případný postup, jak zajistit efektivní prodej.