×
ikona telefon

Bezplatná linka: 800 222 002

Jak prodáváme nemovitosti my?

Rozhodli jste se prodat nemovitost a přemýšlíte, jestli celý proces, od nastavení ceny, přes homestaging a moderní marketing, až po uzavření smlouvy, zvládnete sami?

Podívejte se, jak nemovitosti prodáváme my, a přesvědčte se, že spolupráce se zkušeným profesionálem vám ušetří čas i peníze.

Úvodní schůzka, stanovení ceny
a strategie prodeje

“Chcete prodat za maximální tržní cenu nebo potřebujete rychlý prodej?“

Na úvodní schůzce zjistíme důvody prodeje a vaše očekávání. Tomu přizpůsobíme cenovou i marketingovou strategii a plán prodeje. Správné nastavení je pro úspěšný prodej zásadní. Proto se na náborové schůzce potkáte jak s naším ředitelem, tak i se specialistou na vybraný typ nemovitosti.

více informací

Analýza ceny

Správně stanovená cena je klíčová pro úspěšný prodej vaší nemovitosti. Pro bezchybné posouzení hodnoty nemovitosti dbáme na to, aby měli naši makléři 100% povědomí o aktuální cenové hladině. K tomu používáme řadu nástrojů: cenové mapy, databáze všech realizovaných prodejů, pravidelné porady na vybraný segment realitního trhu, ale zejména zkušenosti získané dlouholetou praxí.

Zajištění a kontrola podkladů

Vázne vám na nemovitosti břemeno nebo zástava? Odpovídá skutečný stav tomu právnímu? Nemáte energetický štítek? Náš makléř ve spolupráci s advokátem podrobně analyzuje vše tak, aby vás ochránil před případným právním problémem, anebo aby se obchod nezadrhl těsně před prodejem - kvůli nějaké právní závadě.

Dokumentů a podkladů je příliš mnoho - je zbytečné je zde zdlouhavě vypisovat. Spolehněte se však, že je všechny prověříme za vás.

Prodejte s námi

Přípravu nemovitosti nepodceňujeme

"Než pustíme nemovitost do inzerce, musí být na 100% připravena."

Máme hotový plán prodeje. Pokud s ním souhlasíte, podpisem zprostředkovatelské smlouvy nás pověřujete k prodeji a zároveň tím veškeré starosti přenecháváte nám.

Nemovitost se musí kupci líbit a už fotografie musí přitáhnout pozornost zájemce. Dle potřeb prodávané nemovitosti zajistíme menší opravy, úklid nebo homestaging. Vaši nemovitost necháme profesionálně nafotit, uděláme video prohlídku, zajistíme fotografie a video z dronu a připravíme půdorys nemovitosti.

více informací

Proč smlouva?

Zprostředkovatelská smlouva je pro nás závazkem pro to, abychom do prodeje nemovitosti dali veškeré úsilí. Při spolupráci s naší RK znáte dopředu podmínky spolupráce. Provize je splatná vždy až po převedení nemovitosti na nového majitele a vyplacení kupní ceny. Pokud se v průběhu prodeje dohodneme na snížení kupní ceny, klesá automaticky i naše odměna. V případě, že se nám nemovitost prodat nepodaří, neplatíte samozřejmě nic.

Úklid, rekonstrukce, homestaging

Nemovitost se chová stejně jako kterékoliv jiné zboží – je třeba ji krásně zabalit, hezky prezentovat a umět prodat. Doporučíme vám, jaké kroky učinit, aby byla nemovitost pro klienty atraktivní, ale současně dbáme na to, aby nebyly zakryty žádné vady nemovitosti. V případě potřeby zajistíme úklid, menší opravy nebo homestaging nemovitosti.

Moderní nástroje
(profesionální fotografie, video, dron, 3D scan)

Doba kolem nás se neustále mění. S rozvojem moderních technologií přichází i řada nástrojů jak zviditelnit vaši nemovitost.

  • Nemovitost je profesionálně nafocena a fotografie prochází postprodukcí. Špatné fotografie zásadně snižují návštěvnost inzerátu!
  • Natočíme moderní video prohlídku nemovitosti - ta může až ztrojnásobit návštěvnost nabídky.
  • Fotky a video z dronu udělají extra dojem, zvláště u pozemku nebo rodinného domu. Věřte, že kupce vaší stavební parcely přesvědčí více fotky z ptačí perspektivy, než fotka zelené louky.
  • Zpracování půdorysu, vizualizace, 3D scan - virtuální prohlídka nemovitosti.
Prodejte s námi

Dokonalá prezentace nemovitosti

"S námi bude vaše nemovitost na očích."

Zajistíme tu nejvhodnější prezentaci vaší nemovitosti v regionu tak, aby dokázala přitáhnout pozornost potenciálních kupců a vyvolala v nich zájem o prohlídku. Bez prohlídky totiž není kupce. Naše reklama obsáhne všechny vhodné reklamní kanály od standardní realitní inzerce a reklamní plachty, až po moderní nástroje jako Facebook, Instagram a YouTube.

více informací

Realitní portály

Běžně umisťujeme inzerci až na dvaceti realitních portálech, včetně těch nejúčinnějších jako jsou Sreality.cz, reality.idnes.cz, realitymorava.cz nebo ceskereality.cz. Zakázky pravidelně topujeme – takže jsou neustále na očích. Nemovitost se objeví i na portále Evropského klubu realitních kanceláří - www.ekrk.eu, který slouží pro prezentaci nemovitostí mezi zahraniční klientelou.

Náš web www.hrk.cz

Všechny nabízené nemovitosti prezentujeme na našich webových stránkách, které odpovídají posledním technologickým trendům, včetně optimalizovaného zobrazení pro mobilní telefony. Naše webové stránky shlédne ročně více jak 150.000 návštěvníků.

Sociální sítě a bannerové kampaně

Všechny zakázky propagujeme na sociálních sítích - Facebooku, Instagramu a YouTube kanálu, na kterých máme přes 2.000 pravidelných odběratelů. Pro větší zásah potenciálních klientů využíváme také placené reklamní kampaně. Ty volíme vždy na odpovídající cílovou skupinu uživatelů - díky tomu oslovíme i zájemce, kteří zrovna nebrouzdají po realitních portálech. Vybrané zakázky navíc zvýrazňujeme i pomocí bannerů na portálu sreality.cz, kam chodí velká část potencionálních kupců.

Plachty, billboardy, veletrhy

Reklama umístěná přímo na nemovitosti je stále v kurzu, proto plachta nebo cedule na domě upozorní, že je vaše nemovitost k mání. K propagaci větších projektů využíváme naše billboardové plochy a více jak dvacet vývěsných skříní po Olomouci a okolí. Zakázky prezentujeme na veletrhu Stavotech, který se 2x do roka koná na výstavišti Flora Olomouc.

Prodejte s námi

Na prohlídce hájíme vaše zájmy

"Naším úkolem je zajistit vám maximální možnou prodejní cenu."

Hodiny strávené na telefonu s organizací prohlídek nechte na vašem makléři. Nejen, že ušetříte svůj čas, ale především profesionální makléř dokáže lépe reagovat na klientovi námitky a dokáže lépe odolat případnému tlaku na snížení ceny.

více informací

Ušetříme vám čas i peníze

Naši makléři během své praxe absolvovali již tisíce prohlídek. Vědí, jak zdůvodnit nastavenou cenu a neskočit na první nabídku slevy. Jen si sami v duchu zkuste představit, jak byste reagovali, kdyby vás zájemce na prohlídce tlačil ke slevě v případě rychlého jednání.

Pravidelně vás informujeme

Prodej vaší nemovitosti budete mít pevně v rukou, a to díky našim pravidelným reportům o prodeji. Stejně, jako máte svého rodinného lékaře nebo právníka, tak i realitní makléř je další osobou, které můžete plně důvěřovat a která stojí vždy na vaší straně.

Prodejte s námi

Bezpečný převod nemovitosti

"Prioritou je pro nás bezpečí našich klientů."

Jakmile najdeme kupce na vaši nemovitost, postaráme se, aby obchod dopadl bezpečně pro obě strany - bez zbytečného zdržování. Převod nemovitosti zajistí advokát, který se zabývá výhradně nemovitostmi. Proto spolupracujeme se zkušenými právníky ze společnosti Arrows advisory group, která je čtyřnásobným vítězem ocenění "právnická firma roku".

více informací

Příprava převodu a financování

Nalezením kupce naše práce nekončí. Ten svůj zájem stvrzuje podpisem rezervační smlouvy. Velká část kupujících bude kupovat vaši nemovitost pomocí hypotečního úvěru. Se získáním hypotéky jim pomohou naši finanční poradci, tak aby čerpání bylo rychlé a bezproblémové. Běžně řešíme i situace, kdy hypotéka vázne i na prodávané nemovitosti. V případě úhrady v hotovosti zvládneme celý proces během pár dnů.

Podpis kupní smlouvy a úschova finančních prostředků

Váš jediný úkol je podpis připravených dokumentů. Tedy kupní smlouvy, smlouvy o advokátní úschově, návrhu na vklad do katastru nemovitostí, popřípadě zástavních smluv a dalších. My následně zajistíme vložení na katastr nemovitostí a také kontrolu, že vše proběhne podle plánu.

Úschova finančních prostředků

Při prodeji nemovitosti často pracujeme s celoživotními úsporami našich klientů. Proto musí být úschova kupní ceny a výplata peněz perfektně ošetřena. K tomu využíváme advokátní úschovu. Advokát zřizuje na každou zakázku samostatný bankovní účet (oddělený od jeho majetku) a oznamuje bance, která vede úschovní účet, majitele peněžních prostředků.

Předání nemovitosti, přepis médií

Jakmile je dořešen převod nemovitosti, potkáme se společně s kupujícím na prodávané nemovitosti. My zajistíme předávací protokol a předáním Vás provedeme. Zajistíme za Vás přepis plynu a elektřiny na nového vlastníka, případně domluvíme ověřenou stěhovací službu.

Prodejte s námi
CHCETE POMOCI
s prodejem nemovitosti?