Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator
×
ikona telefon

Bezplatná linka: 800 222 002

Ludmírov-Milkov, bydlení a pozemky

DOMY - PRODEJ HRK233

Ludmírov

REZERVACE

včetně provize a právních služeb

DOMLUVTE SI PROHLÍDKU
Ludmírov-Milkov, bydlení a pozemky - titulní obrázek

Popis nemovitosti

S výhradním zastoupením nabízíme prodej souboru nemovitostí a pozemků o celkové výměře 8 422 m2 v obci Ludmírov, kat. území Milkov. Na zastavěné ploše s nádvořím o výměře 1 300 m2 se nachází 3 samostatné stavby, a to:
1. kompletně rekonstruovaný objekt určený k bydlení včetně prostorného technického zázemí využívaného nyní jako garáž,
2. původní hospodářská stavba, nyní dočasně využívaná k bydlení, s navazující hospodářsko – skladovací částí,
3. rekonstruovaná hospodářská stavba.
Soubor nemovitostí obklopují pozemky o celkové výměře 7 122 m2 využívané zejména jako okrasná a užitková zahrada. Všechny nemovitosti tvoří kompaktní areál s vlastní příjezdovou cestou, přípojkou elektřiny. 2 studny (v hloubce 6,5m a 3,5 m). Na hranici areálu se nachází obecní hydrant a plynová přípojka.
Rekonstruovaný objekt č.1 je nyní dispozičně rozdělen na reprezentativní obývací pokoj s jedinečnými novými kachlovými kamny s přikládáním z kuchyně, s původním trámovým stropem a masivní dřevěnou podlahou. Na kuchyni navazuje jídelna. Prostornou ložnici je možno rozdělit na 2 samostatné pokoje. V koupelně jsou připraveny veškeré přípojky. WC s přípravou na Geberit je samostatně. Díky důkladné, rozsáhlé, avšak citlivé rekonstrukci vynikly historické dobové prvky z 19. století, jako například vnitřní cihlové klenby, původní trámoví. Interiér je doplněn novými dřevěnými okny s širokými parapety, masivními podlahami a retro štukovými vápennými omítkami. V domě je zavedena voda i elektřina, jsou nainstalovány přímotopy. Chybí dokončovací práce: částečně podlahy, obklady koupelny a sanita. Díky propojení spojovací chodbou s prostorným technickým zázemím se nabízí jeho přestavba na další obytné místnosti. Objekt je částečně podsklepen.
Původní hospodářská stavba č.2 vyžaduje modernizaci. Je zde zavedena voda a elektřina.
Rekonstruovaná hospodářská stavba č. 3 je nyní využívaná jako sklad materiálu a dílna. Je možnost využití tohoto objektu i pro garážování aut. Nemovitosti jsou odkanalizovány do dvou septiků.
K přednostem nabízeného areálu patří klidné a čisté venkovské prostředí v okrajové části obce, rozsáhlé okolní lesy, turisticky atraktivní lokalita v blízkosti hradu Bouzov a Javoříčských jeskyní, lyžařského vleku v Kladkách. V obci je sportovní areál s hracími plochami pro děti. Milkov je součástí obce Ludmírov a nachází se 9,5 km od obce Konice. Nejbližší školka je v obci Hvozd (ve vzdálenosti 3 km), nejbližší škola v obci Kladky (ve vzdálenosti 4,7 km). V obci je zastávka autobusu.
Nemovitosti nabízíme díky svému potenciálu širokému spektru zájemců. Možnosti využití: bydlení s prostory pro podnikání, farmaření, ekoturistika s ubytováním, penzion, firemní rekreační objekt......
PENB je ve stádiu zpracování.

PENB: G

Podrobné informace

Č.zakázky: HRK233
Lokalita: Milkov na Moravě
Město: Ludmírov
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Garáž: ano
Odpad: septik
Elektřina: 220/380
Voda: studna
Ludmírov-Milkov, bydlení a pozemky - obrázek č.1 Ludmírov-Milkov, bydlení a pozemky - obrázek č.2 Ludmírov-Milkov, bydlení a pozemky - obrázek č.3 Ludmírov-Milkov, bydlení a pozemky - obrázek č.4 Ludmírov-Milkov, bydlení a pozemky - obrázek č.5 Ludmírov-Milkov, bydlení a pozemky - obrázek č.6 Ludmírov-Milkov, bydlení a pozemky - obrázek č.7 Ludmírov-Milkov, bydlení a pozemky - obrázek č.8 Ludmírov-Milkov, bydlení a pozemky - obrázek č.9 Ludmírov-Milkov, bydlení a pozemky - obrázek č.10 Ludmírov-Milkov, bydlení a pozemky - obrázek č.11 Ludmírov-Milkov, bydlení a pozemky - obrázek č.12 Ludmírov-Milkov, bydlení a pozemky - obrázek č.13 Ludmírov-Milkov, bydlení a pozemky - obrázek č.14 Ludmírov-Milkov, bydlení a pozemky - obrázek č.15 Ludmírov-Milkov, bydlení a pozemky - obrázek č.16 Ludmírov-Milkov, bydlení a pozemky - obrázek č.17 Ludmírov-Milkov, bydlení a pozemky - obrázek č.18 Ludmírov-Milkov, bydlení a pozemky - obrázek č.19 Ludmírov-Milkov, bydlení a pozemky - obrázek č.20 Ludmírov-Milkov, bydlení a pozemky - obrázek č.21 Ludmírov-Milkov, bydlení a pozemky - obrázek č.22 Ludmírov-Milkov, bydlení a pozemky - obrázek č.22 Ludmírov-Milkov, bydlení a pozemky - obrázek č.22
Líbí se vám tato nabídka? Domluvte si prohlídku Ludmírov-Milkov, bydlení a pozemky - titulní obrázek

ZAVOLEJTE MI:

Iva Filoušová

Iva Filoušová
realitní makléř

774 106 771

NEBO NAPIŠTE:

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů