×
ikona telefon

Bezplatná linka: 800 222 002

foto realityxx
  • Prostorný byt o výměře 99 m2
  • Byt je vybaven nábytkem
  • Okna jsou na východ i západ
  • V koupelně je vana i sprcha
  • Úsporný kondenzační kotel pro tento byt
  • Klidné prostředí a možnost vycházel podél řeky

Prodej bytu 3+kk v cihlovém domě, v širším centru Olomouce

Olomouc

REZERVACE

-

Popis nemovitosti

PENB:C

Prodej prostorného vybaveného bytu 3+kk v Olomouci v osobním vlastnictví, v cihlovém domě, v žádané klidné lokalitě Olomouce, v blízkosti řeky Moravy. Byt se nachází ve II. nadzemním patře o vel. 99 m2 včetně lodžie a balkonu. Obývací pokoj s kuchyňkým koutem má výměru 32,9 m2. Byt má samostatnou komoru o velikosti 5,6 m2. Byt je slunný, orientovaný na východ a západ. Je doporučován pro klienty požadující vysokou kvalitu bydlení, včetně použitých materiálů.
Kuchyňská linka, dveře, zárubně, vestavěné skříně v předsíni a skříně v ložnici jsou vyrobeny na zakázku. Rovněž podlahová krytina v pokojích je nejvyšší kvality. Byt má v pokojích plovoucí podlahy a ve všech oknech žaluzie. Veškeré zařízení bytu, včetně el. spotřebičů zůstává zachováno v bytě a je zahrnuto v kupní ceně.
V prostorné koupelně o rozměrech 5,2 m2 je vana i sprcha. Dům je 7 let starý a v bytě jsou nové, moderní rozvody. Úsporný kondenzační plynový kotel pro tento byt je zabudovaný v samostatné komoře. V domě je výtah. Parkování je možné na obou stranách domu. Příjemné a klidné prostředí s dobrým dopravním spojením a veškerou občanskou vybaveností. V blízkosti je cyklostezka podél řeky Moravy. Pěšky do centra Olomouce je cca 15 minut (1 km). Nízké náklady na bydlení. Byt je volný, připraven k nastěhování.

Tuto nemovitost
vám představí:

Makléř:

makler

Ing. Miroslav Novák

makléř:

telefon+420 777 364 145

emailm.novak@hrk.cz