Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator
×
ikona telefon

Bezplatná linka: 800 222 002

Prodej chalupy se zahradou v Medlově

 HRK24-62009a

Medlov

REZERVACE

Včetně provize RK a právních služeb

DOMLUVTE SI PROHLÍDKU
Prodej chalupy se zahradou v Medlově - titulní obrázek

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení nabízíme k prodeji chalupu o dispozici 2+1 se zahradou v Zadním Újezdu-Medlově. Zastavěná plocha a nádvoří: 245 m2, zahrada: 280 m2. Stavba ze smíšeného zdiva je na katastru vedená jako rodinný dům a doposud byla využívána pouze k rekreaci. V chalupě se nachází ložnice, obývací pokoj, samostatná kuchyně a koupelna se sprchovým koutem a WC. Z kuchyně je možné vyjít na půdu, která je aktuálně využívána jako úložný prostor. Dům je částečně podsklepený.

Objekt je připojený na veškeré inženýrské sítě. Vytápění zajišťují 2 kamna na tuhá paliva, alternativně lze využít individuální plynové topidlo. Nemovitost čerpá obecní vodu, ale na pozemku se nachází i studna. K chalupě náleží také udržovaná zahrada s ovocnými stromy a keři. Ze zahrady je výhled na krásné okolí. Na pozemku se nachází zděná hospodářská stavba, kterou lze využít jako další úložný prostor. Pozemek poskytuje dostatek místa pro 1 parkovací stání.

Nemovitost se nachází v krásné a velmi klidné lokalitě. V obci se nachází školka a autobusová zastávka. Zadní Újezd se nachází pouhé 2 km od Medlova a 7 km od Uničova. V Medlově je informační centrum, knihovna, mateřská i základní škola, obecní dům, dům pro seniory a zdravotní středisko. Obec se nachází na pomezí Hané a Jeseníků takže lokalita je vhodná pro příznivce letní i zimní turistiky.

Podrobné informace

Č.zakázky: HRK24-62009a
Lokalita: Zadní Újezd
Město: Medlov
Typ objektu: Chaty a rekreační objekty
Druh: chalupy
Parkovací stání: ano
Prodej chalupy se zahradou v Medlově - obrázek č.1 Prodej chalupy se zahradou v Medlově - obrázek č.2 Prodej chalupy se zahradou v Medlově - obrázek č.3 Prodej chalupy se zahradou v Medlově - obrázek č.4 Prodej chalupy se zahradou v Medlově - obrázek č.5 Prodej chalupy se zahradou v Medlově - obrázek č.6 Prodej chalupy se zahradou v Medlově - obrázek č.7 Prodej chalupy se zahradou v Medlově - obrázek č.8 Prodej chalupy se zahradou v Medlově - obrázek č.9 Prodej chalupy se zahradou v Medlově - obrázek č.10 Prodej chalupy se zahradou v Medlově - obrázek č.11 Prodej chalupy se zahradou v Medlově - obrázek č.12 Prodej chalupy se zahradou v Medlově - obrázek č.13 Prodej chalupy se zahradou v Medlově - obrázek č.14 Prodej chalupy se zahradou v Medlově - obrázek č.15 Prodej chalupy se zahradou v Medlově - obrázek č.16 Prodej chalupy se zahradou v Medlově - obrázek č.17 Prodej chalupy se zahradou v Medlově - obrázek č.18 Prodej chalupy se zahradou v Medlově - obrázek č.19 Prodej chalupy se zahradou v Medlově - obrázek č.20 Prodej chalupy se zahradou v Medlově - obrázek č.21 Prodej chalupy se zahradou v Medlově - obrázek č.22 Prodej chalupy se zahradou v Medlově - obrázek č.22 Prodej chalupy se zahradou v Medlově - obrázek č.22
Líbí se vám tato nabídka? Domluvte si prohlídku Prodej chalupy se zahradou v Medlově - titulní obrázek

ZAVOLEJTE MI:

Ela  Filoušová

Ela Filoušová
realitní makléř

+420 771 294 962

NEBO NAPIŠTE:

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů