Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator
×
ikona telefon

Bezplatná linka: 800 222 002

Prodej komerčního areálu Olomouc, Hálkova

Olomouc

39 990 000 Kč

-

foto realityxx
  • Investiční příležitost
  • Strategické místo
  • Více jak 3.500 m2 pozemku
  • Možnost další výstavby
  • Dobrý technický stav
  • Nemovitost generuje pravidelný výnos

Popis nemovitosti

PENB:G

Ke koupi nabízíme zajímavou investiční příležitost v Olomouci. Jedná se o komerční areál na strategickém místě Olomouckého přednádraží, na ulici Hálkova. Celý areál má plochu pozemku více jak 3.500 m2 a skládá se z hlavní třípodlažní kancelářské budovy, skladovací haly, obslužné a parkovací plochy a nezastavěného pozemku ve východní části areálu.

Hlavní kancelářská budova má cca 1.200 m2 podlahové plochy aktuálně využívané především jako kancelářské a prodejní prostory. První dvě podlaží jsou obsazeny platícími nájemníky a je tak na novém majiteli jestli v nájemních vztazích bude pokračovat a nebo je využije k vlastní potřebě. Ve třetím, podkrovním podlaží je prostor připraveny k dokončení vestavby buď opět na kanceláře nebo i k bytovým účelům. Prostory jsou ve velmi dobrém udržovaném stavu.

Na hlavní budovu navazuje skladovací hala s podlahovou plochou cca 600 m2. Ta je nyní také obsazena platícím nájemcem. V okolí budov se nachází takřka 4 desítky parkovacích míst a několik zděných garáží.

Velmi zajímavou a lukrativní částí je část nezastavěného pozemku o ploše cca 680 m2 směřující do ulice Smetanova a může tak být užíván i nezávisle na zbytku areálu, může být zastavěn a oddělen, vše již záleží na podnikatelském záměru investora.

Jedná se o strategicky umístěný areál s perfektní dopravní dostupností díky blízkosti hlavního nádraží a konečné stanice tramvaje na nedaleké Fibichově ulici. Svůj význam získá areál i díky právě chystanému projektu na místě bývalého STK v přednádraží u točny tramvaje.

Podrobné informace o technickém stavu, nájemních smlouvách a dalších aspektech s Vámi rád proberu osobně nebo přímo na prohlídce areálu.

Makléř:

makler

Ing. Petr Korytar

ředitel kanceláře:

telefon+420 603 866 113

emailpetrkorytar@hrk.cz