Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator
×
ikona telefon

Bezplatná linka: 800 222 002

Prodej nebytových prostor a pozemků

Olomouc-Chválkovice

Cena: 10 500 000 Kč

Domluvit prohlídku

titulni obrazek titulni obrazek

192 m2

užitná plocha

877 m2

pozemky celkem

1.Q 2025

k dispozici v

Předmět prodeje :

S výhradním zastoupením nabízíme ke koupi nebytové prostory s přilehlými pozemky ve stále se rozvíjející průmyslové zóně v Olomouci-Chválkovicích na ulici Železniční. Vlastním předmětem prodeje je přízemní objekt s možností zvýšení se zastavěnou plochou 225 m2 a dva s ní sousedící pozemky o výměře 652 m2Celková výměra všech pozemků včetně zastavěné plochy činí 877 m2. Pro pěší je přístup do objektu skrz vstupní dveře, přes elektrická rolovací vrata je pak možný vjezd i pro nákladní automobily. Za vraty se nachází zásobovací prostor, po stranách jsou pak kanceláře s prodejnou, sklad, dílna, šatny a sociální zázemí. Výhodou je dobré dopravní spojení pro klienty i zaměstnance, parkování na vlastních pozemcích, možnost stravování a případného ubytování v nedalekém hotelu s restaurací. Přední část objektu je možné využít také jako vzorkovou nebo značkovou prodejnu. Napojeno na všechny inženýrské sítě, vytápění ÚT z plynového kotle. Volné cca od 1. čtvrtletí 2025. Více podrobností a informací u makléře zakázky.

titulni obrazek titulni obrazek titulni obrazek titulni obrazek titulni obrazek titulni obrazek titulni obrazek titulni obrazek titulni obrazek titulni obrazek titulni obrazek titulni obrazek titulni obrazek titulni obrazek titulni obrazek titulni obrazek titulni obrazek titulni obrazek titulni obrazek titulni obrazek

Možnost pronajmout si :

Dále je zde možnost pronajmout si i výrobní a opravárenské prostory v halách, které bezprostředně sousedí s předmětem prodeje. Haly jsou temperované a je zde k dispozici i jeřábová kočka. Ideální pro opravárenskou činnost, lehkou výrobu a podobně.

titulni obrazek titulni obrazek titulni obrazek titulni obrazek

Technické informace

Lokalita

Železniční 679, Olomouc

Líbí se vám tato nabídka? Domluvte si prohlídku titulni obrazek

ZAVOLEJTE MI:

Jiří Zavadil

Jiří Zavadil
realitní makléř

+420 724 587 799

NEBO NAPIŠTE:

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů