Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator
×
ikona telefon

Bezplatná linka: 800 222 002

Prodej nemovitosti v Hněvotíně s pozemky - cca 2 hektary

KOMERCE - PRODEJ  HRK23-52012.2

Hněvotín

9 990 000 Kč

-

DOMLUVTE SI PROHLÍDKU
Prodej nemovitosti v Hněvotíně s pozemky - cca 2 hektary - titulní obrázek

Popis nemovitosti

Nemovitost s rozsáhlými pozemky, která se nachází pár minut od centra Olomouce a nabízí vhodné podmínky pro váš podnikatelský záměr.

Jedná se o prodej domu 5+kk s celkovými pozemky o rozloze 18 790 m2. Dům se jeví jako vhodné místo pro sídlo firmy / firemní sklad / firemní centrálu s ubytováním / a vzhledem obrovské rozloze pozemků a možnosti dalšího rozšíření budov jde o místo, které dává zelenou vašim podnikatelským záměrům.

Rekonstrukce domu byla dokončena v roce 2019 a týkala se také těch nejzásadnějších věcí na domě, jako např. střešní krytina, nová plastová okna, elektrické topení, zateplení, atd. Dům je možno vytápět kotlem na tuhá paliva, elektřinou nebo krbem. Dům má vlastní 20m studnu s pitnou vodou a kanalizaci řešenou přeš ČOV. Dispozice domu nabízí velkou společenskou místnost s kuchyní, 2 samostatné koupelny, samostatné neprůchozí pokoje a technické místnosti / garáž / dílnu. Vedle domu jsou rozestavěné základy od budovy, která měla sloužit jako garáž / dílna pro plánovanou kamionovou dopravu a nebyla dokončena. Pokud byste měli zájem o více informací / osobní prohlídku, neváhejte kontaktovat makléře zakázky.

PENB: D

Podrobné informace

Č.zakázky: HRK23-52012.2
Lokalita: Hněvotín
Město: Hněvotín
Typ objektu: Komerční objekty
Druh: výroba
Garáž: ano
Odpad: ČOV pro celý objekt
Elektřina: 220/380
Voda: studna
Prodej nemovitosti v Hněvotíně s pozemky - cca 2 hektary - obrázek č.1 Prodej nemovitosti v Hněvotíně s pozemky - cca 2 hektary - obrázek č.2 Prodej nemovitosti v Hněvotíně s pozemky - cca 2 hektary - obrázek č.3 Prodej nemovitosti v Hněvotíně s pozemky - cca 2 hektary - obrázek č.4 Prodej nemovitosti v Hněvotíně s pozemky - cca 2 hektary - obrázek č.5 Prodej nemovitosti v Hněvotíně s pozemky - cca 2 hektary - obrázek č.6 Prodej nemovitosti v Hněvotíně s pozemky - cca 2 hektary - obrázek č.7 Prodej nemovitosti v Hněvotíně s pozemky - cca 2 hektary - obrázek č.8 Prodej nemovitosti v Hněvotíně s pozemky - cca 2 hektary - obrázek č.9 Prodej nemovitosti v Hněvotíně s pozemky - cca 2 hektary - obrázek č.10 Prodej nemovitosti v Hněvotíně s pozemky - cca 2 hektary - obrázek č.11 Prodej nemovitosti v Hněvotíně s pozemky - cca 2 hektary - obrázek č.12 Prodej nemovitosti v Hněvotíně s pozemky - cca 2 hektary - obrázek č.13 Prodej nemovitosti v Hněvotíně s pozemky - cca 2 hektary - obrázek č.14 Prodej nemovitosti v Hněvotíně s pozemky - cca 2 hektary - obrázek č.15 Prodej nemovitosti v Hněvotíně s pozemky - cca 2 hektary - obrázek č.16 Prodej nemovitosti v Hněvotíně s pozemky - cca 2 hektary - obrázek č.17 Prodej nemovitosti v Hněvotíně s pozemky - cca 2 hektary - obrázek č.18 Prodej nemovitosti v Hněvotíně s pozemky - cca 2 hektary - obrázek č.19 Prodej nemovitosti v Hněvotíně s pozemky - cca 2 hektary - obrázek č.20 Prodej nemovitosti v Hněvotíně s pozemky - cca 2 hektary - obrázek č.21 Prodej nemovitosti v Hněvotíně s pozemky - cca 2 hektary - obrázek č.22 Prodej nemovitosti v Hněvotíně s pozemky - cca 2 hektary - obrázek č.23 Prodej nemovitosti v Hněvotíně s pozemky - cca 2 hektary - obrázek č.24 Prodej nemovitosti v Hněvotíně s pozemky - cca 2 hektary - obrázek č.25 Prodej nemovitosti v Hněvotíně s pozemky - cca 2 hektary - obrázek č.26 Prodej nemovitosti v Hněvotíně s pozemky - cca 2 hektary - obrázek č.27 Prodej nemovitosti v Hněvotíně s pozemky - cca 2 hektary - obrázek č.28 Prodej nemovitosti v Hněvotíně s pozemky - cca 2 hektary - obrázek č.29 Prodej nemovitosti v Hněvotíně s pozemky - cca 2 hektary - obrázek č.30 Prodej nemovitosti v Hněvotíně s pozemky - cca 2 hektary - obrázek č.30 Prodej nemovitosti v Hněvotíně s pozemky - cca 2 hektary - obrázek č.30
Líbí se vám tato nabídka? Domluvte si prohlídku Prodej nemovitosti v Hněvotíně s pozemky - cca 2 hektary - titulní obrázek

ZAVOLEJTE MI:

Stanislav Hojgr

Stanislav Hojgr
realitní makléř

605057717

NEBO NAPIŠTE:

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů