Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator
×
ikona telefon

Bezplatná linka: 800 222 002

Prodej nových nebytových prostor v Olomouci, ul. Wolkerova

KOMERCE - PRODEJ  HRK24-21008a2

Olomouc

5 490 000 Kč

bez DPH

DOMLUVTE SI PROHLÍDKU

Popis nemovitosti

Nabízíme ke koupi jedinečné nebytové prostory v projektu „Nová Sladovna“ v centru Olomouce, na ulici Wolkerova. Tento byl již dokončen a prostory zapsány do katastru nemovitostí.
Výměra nabízeného prostoru je 110 m2, okna jsou situovaná jak do ulice, tak do dvorního traktu. V centrální části patra jsou šachty s možností napojení na sítě. V nabídce jsou prostory ve čtyřech nadzemních podlažích.
Prostory jsou nabízeny ve stavu „shell and core“, což umožňuje dokončení interiéru podle vlastních požadavků a potřeb nového majitele.
Projekt se nachází na okraji historického centra Olomouce, přímo u tramvajové zastávky a v blízkosti Fakultní nemocnice. Tato oblast se dynamicky rozvíjí a v posledních letech zde vznikla nová výstavba několika stovek bytů, nebytových prostor a nový hotel. Díky tomu je lokalita ideální pro sídlo firmy, kanceláře, ale především jako zdravotnické zařízení – ordinace, ambulance atd.
Pro zvýšení komfortu je možnost přikoupení parkovacího dvoj-stání v suterénu objektu za cenu 750.000 Kč za obě místa. Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.
Nabízíme i možnost spojení dvou prostor na patře, čímž vnikne 190 m2 v celku, případně vám můžeme nabídnout i další větší přízemní prostory v tomto projektu.
Neváhejte a využijte tuto jedinečnou příležitost získat do vlastnictví nebytové prostory v jedné z nejatraktivnějších lokalit Olomouce!
Bližší informace naleznete na webu HRK.

PENB: B

Podrobné informace

Č.zakázky: HRK24-21008a2
Lokalita: Olomouc-město
Město: Olomouc
Typ objektu: Komerční prostory
Druh: kancelář
Parkovací stání: ano
Prodej nových nebytových prostor v Olomouci, ul. Wolkerova - obrázek č.1 Prodej nových nebytových prostor v Olomouci, ul. Wolkerova - obrázek č.2 Prodej nových nebytových prostor v Olomouci, ul. Wolkerova - obrázek č.3 Prodej nových nebytových prostor v Olomouci, ul. Wolkerova - obrázek č.4 Prodej nových nebytových prostor v Olomouci, ul. Wolkerova - obrázek č.5 Prodej nových nebytových prostor v Olomouci, ul. Wolkerova - obrázek č.6 Prodej nových nebytových prostor v Olomouci, ul. Wolkerova - obrázek č.7 Prodej nových nebytových prostor v Olomouci, ul. Wolkerova - obrázek č.8 Prodej nových nebytových prostor v Olomouci, ul. Wolkerova - obrázek č.9 Prodej nových nebytových prostor v Olomouci, ul. Wolkerova - obrázek č.10 Prodej nových nebytových prostor v Olomouci, ul. Wolkerova - obrázek č.11 Prodej nových nebytových prostor v Olomouci, ul. Wolkerova - obrázek č.12 Prodej nových nebytových prostor v Olomouci, ul. Wolkerova - obrázek č.13 Prodej nových nebytových prostor v Olomouci, ul. Wolkerova - obrázek č.14 Prodej nových nebytových prostor v Olomouci, ul. Wolkerova - obrázek č.14 Prodej nových nebytových prostor v Olomouci, ul. Wolkerova - obrázek č.14
Líbí se vám tato nabídka? Domluvte si prohlídku Prodej nových nebytových prostor v Olomouci, ul. Wolkerova - titulní obrázek

ZAVOLEJTE MI:

Petr Vičar

Petr Vičar
realitní makléř

+420 724 707 540

NEBO NAPIŠTE:

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů