Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator
×
ikona telefon

Bezplatná linka: 800 222 002

Prodej RD po rekonstrukci ve Vitčicích, okr. Prostějov.

Vitčice

REZERVACE

-

foto realityxx
  • RD 3+1 s podkrovím a se zahrádkou.
  • 2 roky po rekonstrukci.
  • Klidné bydlení.
  • Garáž a dílna.
  • Dobrá dostupnost.
  • Prostějov 23km, Kojetín 9 Km. Brno 56 km.

Popis nemovitosti

PENB:G

Nabízíme prodej RD 3+1 po rekonstrukci ve Vitčicích, okr. Prostějov. Dům je samostatně stojící, celková plocha pozemku včetně zastavěné je 631m2 – z toho obytná cca 80m2, ostatní plochy jsou využívány jako předzahrádka, garáž, dílna, zahrada. Přístup na pozemek je možný i ze zadní strany zahrady. Dům prošel před dvěma lety kompletní rekonstrukcí: nová střecha, rozvody, plastová okna, fasáda, interiér.
Nemovitost je vytápěná krbovými kamny, alternativně elektrickými panely v jednotlivých místnostech. Ohřev vody bojlerem. Vlastní studna, odpad sveden do septiku. Před domem je přípojka obecní vody a plynu. Dispozice: 2 ložnice a obývací pokoj se samostatnými vstupy, přes kuchyň s kuch. linkou a el. sporákem vstup do koupelny s vanou a umyvadlem. WC je samostatně. V podkroví je prostor např. pro vybudování pracovny. Celkové měsíční náklady pouze elektřina / 5.000 Kč./ Výhodou je dílna a menší garáž. Nová příjezdová cesta. Koupí získáte klidné bydlení v domku po rekonstrukci se zahrádkou nebo chalupu k rekreačnímu bydlení.
Dostupná vzdálenost do Prostějova je 23km, do Vyškova 22km, do Kojetína 9km, do Brna po D1 56km. Počet obyvatel obce je cca186. Základní škola je v 5km vzdálených Němčicích které jsou střediskovou obcí s občanskou vybaveností včetně lékařů, a Vrchoslavicích. K rekreaci můžete využít cyklotrasu a přírodní rezervaci Vitčický les o rozloze 96 ha s rozhlednou, nebo místní rybník. Možnosti financování vám doporučí náš specialista. PENB ve stádiu zpracování.

Tuto nemovitost
vám představí:

Makléř:

makler

Ivana Filoušová

makléř:

telefon774 106 771

emailfilousova@hrk.cz