×
ikona telefon

Bezplatná linka: 800 222 002

Prodej RD se zahradou v Němčicích nad Hanou, okr. Prostějov.

Němčice nad Hanou

REZERVACE

včetně provize RK a právních služeb

foto realityxx
  • Prostorná nemovitost.
  • Zahrada.
  • Klidné bydlení.
  • Dobrá dostupnost.
  • Plná občanská vybavenost.
  • Výhodná cena.

Popis nemovitosti

PENB:G

Nabízíme prodej domu se zahradou v Němčicích nad Hanou, které jsou střediskovou obcí s cca 2000 obyvateli a plnou občanskou vybaveností: základní, mateřská, umělecká škola, ordinace praktických a odborných lékařů, pošta, městský úřad, policie České republiky, nákupní možnosti, sportoviště.
Rodinný dům je situován v klidné části, s okolní zástavbou rodinných domů. Byl postaven v 80-tých letech jako třípodlažní, samostatně stojící, o zastavěné ploše 102 m2. Vyzděno z cihel a škvárobetonových tvárnic, izolace polystyrén 10 cm. Střecha pultová, krytina IPA, škvárobeton, prefaplotny, I- nosiče. Okna dvoukřídlá, plastová. Vytápění: ÚT plynový kotel DESTILA. Ohřev vody: elektrický bojler. Napojeno na vodovodní, plynovou a elektrickou přípojku, odkanalizováno ČOV.
Zahrada 584 m2, zatravněná, ovocné stromy, zděná stavba – sklad nářadí, skleník, vrtaná studna s napojením užitkové vody do domu. Oplocení kovovým plotem se vstupní brankou a dvoukřídlými kovovými vraty.
Dispozice domu: I. NP/suterén/: garáž, prádelna, kotelna, sklad o užitné ploše 64,2m2. Je zde umístěn plynový kotel, bojler, čerpadlo ze studny. Možnost vstupu po schodišti z interiéru nebo samostatně ze zahrady nebo vjezdem do garáže.
II.NP: betonové schodiště s keramickým obkladem, vstupní hala 20,5 m2 s obkladem stěn z masivu a se vstupy do prostorného pokoje, kuchyně /10 m2/ oddělené od jídelny /12 m2/, koupelny a WC. Schodiště do II. NP a suterénu.
III. NP: betonové schodiště s PVC krytinou a kovovým zábradlím. Vstup do 3 pokojů, - 21 m2, 18 m2, 15 m2. 1 pokoj je se samostatným vstupem. Ze schodiště je vstup na terasu.
Nemovitost je plně funkční, užívaná a udržovaná včetně zahrady. Nyní probíhá vyklízení a bude připravena pro nového majitele. Po rekonstrukci se tak stane moderním a příjemným místem pro bydlení a relaxaci.
Dobrou dopravní dostupnost do Němčic nad Hanou zajišťuje silnice II. třídy trasa Prostějov-Kroměříž-Vyškov, vlakové spojení na trase Brno-Přerov-Olomouc a dostupnost dálnice s nájezdem v Mořici, směr Brno - Vyškov, Kroměříž-Zlín. PENB ve stádiu zpracování, tohoto důvodu uvedena tř. ,,G´´. Financování zajistíme prostřednictvím našich finančních specialistů s konzultací zdarma.

Tuto nemovitost
vám představí:

Makléř:

makler

Ivana Filoušová

makléř:

telefon774 106 771

emailfilousova@hrk.cz