Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator
×
ikona telefon

Bezplatná linka: 800 222 002

Možnost vašeho nového bydlení v přírodě, blízko Olomouce

Rodinný dům Samotiškách

Cena: 11 490 000 Kč

Domluvit prohlídku

titulni obrazek titulni obrazek

Na konci tiché slepé ulice s výhledem na malebnou Hanou leží rodinný dům, který je připraven uvítat nové majitele do svých prostor.

titulni obrazek titulni obrazek titulni obrazek titulni obrazek titulni obrazek titulni obrazek titulni obrazek titulni obrazek

Zastavěná plocha domu je 130 m, celková výměra pozemku včetně zastavěné plochy je 1.206 m2. Dům je dispozičně řešen jako 6+kk a je z velké části podsklepený.

Dům má původní část se dvěma místnostmi, která jde použít i samostatně bez nutnosti průchodu obytnou částí a lze ji využít třeba i na kancelář nebo, po vybudování kuchyňského koutu, jako samostatnou bytovou jednotku 2+kk

titulni obrazek titulni obrazek titulni obrazek

Novější část domu byla kolaudována byla v roce 2004. V přízemí má kuchyni s obývacím pokojem, jídelnu s balkonem a schodištěm do patra, kde jsou situovány 3 ložnice, z toho jedna s balkonem a druhá s terasou 8 m2, na chodbě je samostatná toaleta.

titulni obrazek titulni obrazek titulni obrazek titulni obrazek titulni obrazek titulni obrazek titulni obrazek titulni obrazek titulni obrazek titulni obrazek titulni obrazek titulni obrazek

V suterénu je kotelna, dvě větší místnosti a další skladovací prostory.

titulni obrazek titulni obrazek titulni obrazek

Na nádvoří se nachází objekt garáže se skladem na ovoce, celkem 30 m2 zastavěné plochy. Nad garáží je pak slunná menší zahrádka se samostatným přístupem.

titulni obrazek titulni obrazek

V části za domem je okrasná zahrada, pergola s posezením a bazén. Dále navazuje sad ve svažitém terénu, který je ve spodní části ohraničen potokem. 

titulni obrazek titulni obrazek titulni obrazek titulni obrazek

Bazén je s protiproudem a teplou vodu mu zajišťuje mimo počasí také vlastní tepelné čerpadlo.

titulni obrazek titulni obrazek titulni obrazek

Dům je napojen na elektřinu, vodovod a plynovod. Na zahradě je také vlastní studna. Kanalizace se v obci bude v brzy budovat a počítá se i s napojením tohoto domu, a to konkrétně z jeho spodní části.

https://www.samotisky.cz/budouci-kanalizace/ds-1040

 

titulni obrazek

Vytápění je řešeno ústředním topením z plynového kotle s možností přepojení na kotel na tuhá paliva. Energetický štítek je ve zpracování, proto pro vás máme zatím k dispozici vyúčtování za poslední roky, a to jak elektřiny, tak plynu.

titulni obrazek titulni obrazek titulni obrazek titulni obrazek

Lokalita

V Uličkách 179, Samotíšky

Umístění domu

Jednou z hlavních devíz této nemovitosti je její poloha. Dům se nachází v nejvyšší části obce Samotišky, ve slepé ulici, která je zakončena menším parkovištěm a točnou pro místní obyvatele. Dále je už jen hranice ZOO Svatý kopeček a pokračovat dál můžete už jen pěšky. 

Toto vám zajišťuje naprostý klid a soukromí k vašemu bydlení.

Příjezd k domu

K domu můžete přijet automobilem za spodní části obce, ulicemi stoupajícími vzhůru. V nejvyšších místech je již doprava omezena jen pro zásobování - tedy rezidenty žijící v této oblasti. 

Samotišky mají vlastní technické služby s technikou, která zajišťuje neprodlený úklid případné sněhové nadílky, tak aby byly domy v horní části obslužné bez problémů po celý rok. 

Co se týká zastávky MHD, dá se použít spodní v Samotiškách nebo vyjet autobusem na Svatý Kopeček a sejít dolů k domu.

titulni obrazek

Jedná se o velmi pěkné místo, které ocení především ten, kdo hledá naprostý klid pro své bydlení, nechce být daleko od Olomouce, ale zároveň v přírodě. Samotišky jsou samostatnou obcí, která nabízí svým obyvatelům veškerou občanskou vybavenost včetně školky, školy, lékaře, sportovního areálu, samoobsluhy atd. Obec je napojena na městskou hromadnou dopravu a obsluhuje ji linka autobusu č. 11 s vysokou frekvencí spojů.

titulni obrazek

Půdorys obou podlaží

titulni obrazek titulni obrazek

8,8 km

z Horního náměstí

130 m2

zastavěná plocha

1.206 m2

pozemku

6 pokojů

+ kuchyňský kout a terasa

a spousta

radosti z nového bydlení :-)

Dokumenty ke stažení

Výpis z katastru Snímek z kat. mapy

Několik důvodů proč by vás měla zajímat tato nemovitost

Líbí se vám tato nabídka? Domluvte si prohlídku titulni obrazek

ZAVOLEJTE MI:

Petr Vičar

Petr Vičar
realitní makléř

+420 724 707 540

NEBO NAPIŠTE:

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů