Pronájem celého patra v OD Koruna

K pronájmu nabízíme obchodní prostory, které se nachází v patře obchodního domu Koruna v centru města Olomouc na ul. Pekařská. Obchodní dům Koruna díky své atraktivní poloze těsně za hranicí pěší zóny nabízí výhodu velkého pohybu lidí přicházející z Horního náměstí a zároveň 24h dopravní obslužnosti,​ kterou samotné centrum města neumožňuje. Přímo před obchodním domem je tramvajová zastávka “U Sv. Mořice”, kde zastavuje tramvajová linka č. 2, 4 a 6, tedy přímé linky z vlakového a autobusového nádraží. Parkování je možné na 250 m vzdáleném odstaveném parkovišti nebo kdekoliv v přilehlých ulicích, navíc nájemce dostane k dispozici 3 parkovací místa ve dvoře objektu​, které může využít pro své zaměstnance, zákazníky nebo zásobování. Přístup do patra je zajištěn eskalátorovým schodištěm přímo u vstupu do budovy, velkým centrálním schodištěm a nebo výtahem pro bez-bariérový přístup​. V Severní části je navíc další schodiště, které lze využít jako soukromý vstup pro zaměstnance a personál.

Celková plocha podlaží je cca 850 m2​, je možné se domluvit na využití menší části nebo naopak i na rozšíření do budoucna. Celé podlaží, tak jak je z přiložené fotodokumentace patrné, je aktuálně velká otevřená prostora, bez jakýchkoliv vnitřních příček a je tak zcela na Vás, jak budou prostory přizpůsobeny, tak aby odpovídali Vašim požadavkům. V celé nabízené ploše je na zemi položena nová dlažba, stropy jsou zhotoveny z rastrových podhledů a nabízí tak variabilitu rozmístění světel a rozvodů. Vysokorychlostní internet je roztažen po celé ploše v několika metrových rozestupech a umožňuje tak opět libovolné rozmístění místností, kanceláří, ordinací...apod. K zabezpečení prostor slouží zabezpečovací systém a více jak desítka kamer.

Možnosti pro marketing: K vlastní prezentaci a zviditelněni Vašeho podnikání můžete využít všechna okna po obvodu budovy, které jsou viditelné z ulic Pekařská, Zámečnická, Sokolská, Opletalova a 8. Května. Pro označení Vaší společnosti můžete také využít reklamní poutače v přízemí, přímo tramvajové zastávky.

Cena: za celou plochu 850 m2 činí měsíční nájemné 95.000 Kč. Více info v RK.

95 000 Kč/měsíc
Č.zakázky: HRK18-11003
Lokalita: Olomouc-město
Město: Olomouc
Typ objektu: Komerční objekty
Druh: obchod
Plocha: -
Užitná plocha: 900 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: 900 m2
Energetická náročnost:G