Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator
×
ikona telefon

Bezplatná linka: 800 222 002

Podnikejte na Sádkách

Kanceláře k pronájmu v centru Prostějova

Cena: 21 000 Kč/měsíc

Domluvit prohlídku

titulni obrazek titulni obrazek

73m2

Výměra

2

Kanceláře

21 000 Kč

Nájem (včetně energií)

Lokalita:

Centrum města

Volné:

Okamžitě

Podnikejte na Sádkách

V exkluzivním zastoupení nabízíme k pronájmu plně vybavené kancelářské prostory o celkové výměře 73 m2 v centru Prostějova na adrese Sádky 1615/4. Jedná se celkem o 2 (průchozí) kanceláře, část prostor je možné využít např. jako recepci. Součástí je také místnost před kancelářemi. Budova je ve výborném technickém stavu, opatřena zabezpečovacím systémem, klimatizací, centrálním vytápěním a plastovými okny. Společně s kancelářskými prostory je možné využívat vlastní kuchyňku a toalety na patře. Kancelář lze pronajmout i bez vybavení. Ke kancelářím je možné pronajmout také 1 parkovací stání, Vaši klienti a návštěvníci mohou využít bezplatné parkování v centru města. Celková cena: 21.000 Kč za měsíc (včetně energií).

První kancelář

Součástí je také vybavená místnost před kancelářemi, vhodná k přijímání návštěv nebo klientů. Místností je možné projít do první kanceláře, kterou lze vzhledem k jejímu uspořádání pohodlně využívat jako recepci. Místnost opticky zvětšují posuvné skleněné dveře, za kterými se nachází vlastní kuchyňka. Kancelář s výměrou 26,5 m2 nabízí dostatek pohodlí a prostoru pro všechny Vaše záměry. 

titulni obrazek titulni obrazek titulni obrazek titulni obrazek titulni obrazek

Druhá kancelář

Kancelář o výměře 46,5m2 nabízí dostatek úložného místa díky několika prostorným skříním. Dominantou místnosti je (momentálně nevyužíváné) akvárium. 

titulni obrazek titulni obrazek titulni obrazek

Konferenční místnost

V budově je možné od hodiny pronajmout také kompletně zařízenou konferenční místnost (vhodné na meetingy, školení, konference apod.), cena za pronájem konfrenční místnosti dohodou. 

titulni obrazek titulni obrazek titulni obrazek

Lokalita

Sádky 1615, Prostějov

Líbí se vám tato nabídka? Domluvte si prohlídku titulni obrazek

ZAVOLEJTE MI:

Ela  Filoušová

Ela Filoušová
realitní makléř

+420 771 294 962

NEBO NAPIŠTE:

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů