Vážení klienti

Vážení investoři, developeři, stavitelé, nabízíme Vám spolupráci při realizaci Vašich projektů, ať již se jedná o bytové domy, nebytové prostory, či komerční objekty. Úspěšnost naší práce v tomto oboru je doložena více jak dvaceti, úspěšně realizovanými bytovými projekty, více jak 500 prodanými bytovými jednotkami, desítkou prodaných komerčních projektů a průmyslových zón. Díky letité zkušenosti Vám náš kolektiv nabízí širokou škálu podpůrných služeb nutných pro úspěšné realizování vašeho projektu.

Petr Korytar
majitel firmy HRK

Developerske projekty20
Developerských projektů

Prodane byty500
prodaných bytů

Obsloužený klienti4000
Obsloužených klientů

Co developerům nabízíme?

Analýza trhu

Analýza trhu

V našem regionu působíme od roku 1992 a velmi pečlivě monitorujeme dění na realitním trhu. Známe měnící se potřeby klientů, konkurenční projekty a především cenová rozpětí jednotlivých realitních segmentů.

Realizace prodeje

Realizace prodeje

Samotný prodej developerského proejktu je samozřejmě tou nejdůležitější částí, která však nejde bez důkladné přípravy a marketingové podpory. Za developera přebereme veškerou komunikaci se zájemci (prohlídky nemovitosti, konzultace při výběru konkrétních jednotek, evidence požadavků klienta na vybavení a zařízení jednotek apod.) Klientům zajistíme financování jejich koupě pomocí hypotečních úvěrů.

Správa nemovitosti

Správa nemovitosti

Uspěšným prodejem naše práce končit nemusí. Máme dlouholeté zkušenosti se správou bytových domů, kterou umíme poskytnout již v průběhu rozprodeje bytových jednotek, tak i po jeho dokončení. Jsme tak developerům schopní ušetřit mnoho starostí a nákladů spojených s provozem budovy.

Marketing projektu

Marketing projektu

U nás marketing projektu nebereme jen jako umístění zakázky na realitní portál. Je to komplexní škála všech marketingových kanálů s cílem oslovit co nejširší skupinu potencionálních zájemců. Každou zakázku navíc umisťujeme do MLS systému EKRK, který umožní a především motivuje makléře ze všech koutů ČR doporučit a nabízet projekt svým klientům. Rozsah naší inzerce naleznet ZDE

Poradenská činnost

Poradenská činnost

Na základě našich zkušeností, vlastních statistik a znalostí toho, co kupující očekávají, dokážeme developerovi poradit v otázce optimální struktury projektu (dispozice bytových jednotek, velikosti komerčních ploch apod.) doporučit počáteční cenovou hladinu a strategii.

Právní zajištění

Právní zajištění

Všem developerům nabízíme zajištění potřebné právní dokumentace k úspěšném realizovaní prodeje, rozdělení jednotek, kolaudace apod. Právní poradenství a smluvní zajištění klientů je také možné provádět v kooperaci s investorovým právním oddělením.

Důkaz místo slibů
úspěšně realizované zakázky potvrzují, že Vám dokážeme pomoci

 • 2005 - Bytové domy Olomouc, Handkeho

  Počet bytů: 126
  Investor: EUROGASPER a.s.

  Jako první developerský projekt v historii naší realitní kanceláře byl prodej tří bytových domů na ulici Handkeho v Olomouci. Výstavba patřila mezi vůbec první novostavby v našem regionu. V krátkém časovém horizontu, se podařilo vyprodat všech 126 bytových jednotek. Výsledkem úspěšného prodeje, byly další uskutečněné projekty v dané lokalitě.

 • 2005 - Bytový dům Olomouc, ul. Voskovcova

  Počet bytů: 56
  Investor: K-stav stavební a.s.

  Výstavba nacházející se na ulici Voskovcova v Olomouci byla charakteristická tím, že nabízela velmi příjemné a dispozičně dobře řešené bydlení. Výhled do nedaleké zeleně byl také velkou výhodou. Domy byly součástí tehdejší nově vznikající bytové zástavby.

 • 2006 - Bytový dům v Olomouci, ul. Přichystalova

  Počet bytů: 36
  Investor: HORSTAV Olomouc, spol. s r.o.

  Projekt vzniklý v lokalitě Nového světa na ulici Přichystalova, byl charakteristický tím, že nabízel příjemné a dispozičně dobře řešené bydlení. Velká část poptávajících klientů byly rodiny s dětmi a mladé začínající páry, které chtěly pořídit dobrou nemovitost za velmi příznivou cenu.

 • 2007 - Bytový dům s NP v Olomouci, ul. Fischerova

  Počet bytů: 76
  Počet nebyt. prostor: 2
  Investor: REALGASPER s.r.o.

  Polyfunkční dům na ulici Fischerova byl ve své době ojedinělý tím, že nabízel možnost využití nebytových prostor, které se nachází v přízemí domu, kde vznikly lékařské ordinace, lékárna a potraviny. Možné bylo zakoupení bytu s terasou nebo malou předzahrádkou. Většině kupujících naše kancelář zajistila také financování nemovitosti.

 • 2008 - Dva bytové domy v Olomouci, ul. Peškova

  Počet bytů: 54
  Investor: REALGASPER s.r.o. (resp. K-stav stavební a.s.)

  Prodáno 90% z celkového počtu bytů...následně projekt odkoupil nový investor i s prodanými byty. Bytové domy svým moderním vzhledem a dobře řešenou dispozicí jednotlivých a prostorných bytů nabízely komfortní a moderní bydlení s nízkými měsíčními náklady. Patřily mezi nejlevnější a kvalitní novostavby v Olomouci své doby. Menší byty byly také vhodné jako dobrá investice.

 • 2008 - Výstavba rodinných domů v obci Brodek u Prostějova

  Celkový počet domů: 26
  Investor: BRODEK VILA PARK, s.r.o.

  Jednalo se v podstatě o první developerský projekt s výstavbou rodinných domů. O koupi byl velký zájem, protože obec se nacházela na strategicky zajímavém místě mezi Olomouci a Brnem. Ceny i standardy byly nastaveny rozumně, takže první etapa, asi 25 domů, byla prodána během prvního roku a půl. Zajímavostí bylo, že projekt zaujal hned několik rodin se společným zaměstnavatelem, a to armádou ČR, kteří zde našli svůj nový domov.

 • 2009 - Rodinné domy - Novosvětská rezidence, Olomouc

  Domů celkem: 20
  Investor: CKV DEVELOPMENT s.r.o.

  V období kdy tento developerský projekt vznikal, propukla na realitním trhu krize. Navzdory velkému poklesu poptávky se nám podařilo přes vývoj masivní reklamní kampaně výstavbu kompletně vyprodat a zhmotnit tak představy mnoha našich klientů o bydlení v rodinného domě se zahradou v širším centru města.

 • 2009 - Rodinné domy v Olomouci, ul. U Mlýnského potoka

  Domů celkem: 12
  Investor: REALGASPER s.r.o.

  Výstavba moderních dvoupodlažních rodinných domů v lokalitě Hejčín, nabízela příjemné bydlení v blízkosti litovelského pomoraví, možnost sportovního vyžití a odpočinku na prostorné zahradě, která byla součástí každého domu. Zájem o nemovitosti projevily převážně rodiny s dětmi, které hledaly klidné a prostorné bydlení nedaleko centra města.

 • 2011-2015 Polyfunkční dům NAMIRO

  Komerční plochy: 1.210 m2
  Bytové plochy: 885,7 m2
  Investor: NAMIRO s.r.o.

  Výstavba moderních dvoupodlažních rodinných domů v lokalitě Hejčín, nabízela příjemné bydlení v blízkosti litovelského pomoraví, možnost sportovního vyžití a odpočinku na prostorné zahradě, která byla součástí každého domu. Zájem o nemovitosti projevily převážně rodiny s dětmi, které hledaly klidné a prostorné bydlení nedaleko centra města.