Prodej dvougenerační RD 5+1 v Čelechovicích na Hané

Hanácká realitní kancelář vám nabízí k prodeji rodinný dům ve velmi dobrém stavebně technickém stavu v obci Čelechovice na Hané, okr. Prostějov. Dům je dvougenerační, popřípadě vhodný jako sídlo společnosti a bydlení pro rodinu majitele společnosti. V I. NP jsou 3 místnosti se samostatným vchodem a možností průchodu do dílny. V II.NP jsou 3 místnosti o rozměrech 68 m2. Zastavěná plocha domu a nádvoří je 440 m2. Ovocná zahrada má rozlohu 349 m2 a nachází se na ní dřevěná chatka. Dům i zahrada jsou s velkou péčí průběžně udržovány. Do domu jsou zavedeny všechna média (el. proud 230V a 400V o příkonu 32A, plyn, kanalizace, voda, funkční internet a alarm). Funkční je také vlastní studna. Vytápění je ústřední z kotle v I.PP. Na I.NP. navazuje zateplená dílna o vnitřní velikosti cca 100 m2. Nosnost podlahy v dílně je 5 tun/m2.
V roce 2010 byla provedena rekonstrukce všech vnitřních rozvodů: el. proud v mědi, rozvody ústředního topení v měděných trubkách, rozvod vody a odpadu, 3x koupelna, 3x WC (2x pro potřeby bydlení a 1x pro potřeby dílnu). Nové jsou rovněž titanozinkové okapy. Na dvoře mohou parkovat 3 automobily.
Do obce Čelechovice na Hané je dobré spojení vlakem a autobusem. Je zde škola, mateřská škola, sokolovna, knihovna, Základní umělecká škola, pošta, knihovna, samoobsluha, restaurace a lékárna. Dojezdová vzdálenost do Olomouce je 15 km, do Prostějova je 5 km. Rodinný dům včetně pozemku je ideální pro velkou rodinu, nebo jako dvougenerační dům se samostatnými vchody do bytového prostoru v každém patře. Orientace domu je jih – sever.
RD je ihned volný. Doporučuji prohlídku tohoto rodinného domu.

Rezervace
Stav: REZERVACE!
Č.zakázky: HRK19-25006
Lokalita: Čelechovice na Hané
Město: Čelechovice na Hané
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: 5+1
Garáž: ano
Parkovací stání: ano
Plyn: plynovod
Odpad: veřejná kanalizace
Elektřina: 220/380,přípojka před RD,nová
Voda: obecní vodovod,studna
Plocha: 789 m2
Užitná plocha: 236 m2
Zastavěná plocha: 440 m2
Obytná plocha: 240 m2
Plocha pozemku: 789 m2
Energetická náročnost:G